lilia_kristianson

Lilia Kristianson – olen sisearhitekt, kes teeb oma tööd armastuse ja kirega. Kunst on olnud minu elu osa nii kaua, kui mäletan ning huvi arhitektuuri, visuaalselt nauditavate interjööride ja disaini vastu viis lõpuks erialaste õpinguteni. Tänaseks olen seda tööd teinud juba pea 15 aastat. Sisearhitektuur on elustiil, mis teeb mind õnnelikuks.

Iga uus projekt on kui puhas lõuend kunstnikule, mida saab oma mõtete ja loominguga kujundada. Alguses tekivad peas erinevad visioonid, millest kujunevad joonised, järgneb ehituslik osa ning lõpuks reaalne interjöör. See kõik on ääretult põnev protsess, mis hõlmab erinevaid inimesi, kes kõik panustavad oma energia parima tulemuse nimel. Kõige ägedam selle töö juures ongi lõppetulemus, see hetk kui näed, et sinu esimesest ideest ja visioonist on saanud kellegi uus kodu, büroo, restoran või mõni muu põnev objekt. Sisearhitekti eriala on tõeliselt nauditav, sest luues kauneid interjööre teed sa alati kellegi õnnelikuks, mis omakorda annab meeletus koguses positiivset energiat tagasi.

Kõik senini tehtud projektid ning nendega seotud inimesed on kujundanud mind just selliseks sisearhitektiks, kes täna olen ning minu eesmärk on pidevalt areneda nii professionaalselt kui ka inimesena, olla parim versioon endast, luua alati midagi, mis annab väärtust juurde, mitte vastupidi.


Loe lisaks ajakirja “Moodne Kodu” intervjuud.
Tutvu minu portfoolioga.

Lilia Kristianson